Skip to content
Contact Plan een bezichtiging

Knottenbeltlaan 59

3772 NL, Barneveld

€ 595.000,- k.k.
  • 147 m2 / 252 m2
  • 6 kamers
  • 5 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • Beschikbaar

Omschrijving

Duurzame en instapklare hoekwoning op een toplocatie in De Burgt

Wonen aan een rustig straatje met uitzicht op het water, een doordachte indeling én een zonnige tuin om van te dromen? Welkom aan de Knottenbeltlaan 59 in Barneveld! Deze ruime hoekwoning beschikt onder andere over een royale woonkamer, vijf slaapkamers, een sfeervolle veranda en een eigen garage die via de bijkeuken toegankelijk is. Dankzij de vele duurzame voorzieningen, waaronder zonnepanelen, airco’s die ook verwarmen en een laadpaal voor je elektrische auto, woon je hier niet alleen comfortabel maar ook energiezuinig en toekomstgericht.

Begane grond
De hal geeft toegang tot de woonkamer, het toilet en de trapopgang naar de eerste verdieping. De sfeervolle woonkamer ligt aan de achterzijde en is heerlijk licht dankzij de grote raampartijen en de openslaande deuren naar de tuin. Extra prettig is dat de airconditioning zowel in de zomer als in de winter zorgt voor een aangenaam binnenklimaat.

De keuken aan de voorzijde is uitgerust met een royale inductiekookplaat die plaats biedt voor zes pannen tegelijk. Daarnaast zijn er een koelkast, vaatwasser en combi-oven aanwezig. Een slimme toevoeging zijn de twee boilers, één in de keuken en één in de bijkeuken, die zorgen voor direct warm water op de gewenste plekken.

Aansluitend bevindt zich de bijkeuken, die niet alleen extra bergruimte biedt, maar ook directe toegang geeft tot de inpandige garage. Deze ruimte is ideaal voor opslag, hobby’s of het stallen van fietsen.

Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers. Twee hiervan zijn uitgerust met airconditioning die zowel kan koelen als verwarmen. Alle kamers profiteren van prettig daglicht en zijn goed in te richten als slaap-, werk- of kinderkamer.

De badkamer is compleet ingericht met een ligbad, douche, wastafelmeubel en toilet.

Tweede verdieping
De tweede verdieping biedt nog eens twee extra kamers, waarvan één met airco. Dankzij de dakramen zijn beide kamers heerlijk licht. Deze verdieping is uitstekend geschikt als tiener- of logeerkamers, maar ook als kantoor of hobbyruimte.

Op de overloop bevindt zich de wasmachineaansluiting en extra bergruimte achter de knieschotten, waardoor alles netjes kan worden opgeborgen.

Achtertuin
De zonnige achtertuin is met zorg aangelegd en heeft een heerlijke ligging op het zuiden. Hierdoor geniet je de hele dag door van zon en licht, tot in de avond aan toe. Het pronkstuk is de veranda met glazen wanden, compleet met twee heaters die op aparte groepen zijn aangesloten. Hierdoor kun je het hele jaar door comfortabel buiten zitten en is dit dé plek voor lange zomeravonden of gezellige etentjes.

Daarnaast is er een praktische overkapping aanwezig voor fietsen en tuingereedschap, waardoor alles netjes en droog opgeborgen kan worden.

Deze woning laat zien dat duurzaam wonen en comfort perfect samengaan. Met maar liefst 27 zonnepanelen wek je je eigen energie op. De airco’s zorgen voor een aangenaam klimaat in elk seizoen en de laadpaal maakt elektrisch rijden extra gemakkelijk. Dit alles gecombineerd met de rustige ligging, het uitzicht op het water en de nabijheid van scholen, winkels en sportfaciliteiten maakt het plaatje compleet.

Binnen enkele minuten rijd je bovendien de A1 of A30 op, waardoor ook de bereikbaarheid uitstekend is.

Nieuwsgierig geworden?
Zoek je een ruime woning waar je zorgeloos kunt wonen? Laat je verrassen door de Knottenbeltlaan 59 in Barneveld. Bel ons voor een vrijblijvende bezichtiging, we laten deze woning graag aan je zien!

Kenmerken

Overdracht

  • StatusBeschikbaar
  • Vraagprijs€ 595.000,- k.k.
  • AanvaardingIn overleg

Bouwvorm

  • Soort objectWoonhuis
  • Soort woningEengezinswoning
  • Type woningEindwoning
  • Bouwjaar2007
  • BouwvormBestaande bouw
  • LiggingenAan rustige weg, In woonwijk

Indeling

  • Woonoppervlakte147 m2
  • Perceeloppervlakte252 m2
  • Inhoud587 m3
  • Aantal kamers6
  • Aantal slaapkamers5
  • Aantal badkamers1

Energie

  • EnergieklasseA+
  • VerwarmingCV ketel
  • C.V.-KetelATAG CV
  • WarmwaterElektrische boiler eigendom
  • IsolatieDakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie
  • EigendomEigendom

Buitenruimte

  • TuinAchtertuin, Voortuin
  • HoofdtuinAchtertuin
  • Oppervlakte116 m2
  • Ligging hoofdtuinZuid
  • AchteromJa

Bergruimte

  • Schuur / BergingAangebouwd steen
  • Totaal aantal1

Parkeergelegenheid

  • Parkeer faciliteitenOp eigen terrein

Dak

  • Soort dakZadeldak
  • Materiaal dakPannen

Overig

  • Permanente bewoningJa
  • Onderhoud binnenGoed
  • Onderhoud buitenGoed
  • Huidig gebruikWoonruimte
  • Huidige bestemmingWoonruimte

Plattegrond

Hoofdvideo

Laad video en start met afspelen

360º afbeeldingen

Vergelijkbare woningen